MINUTA E FUNDIT/ Makina përplas këmbësorin, humb jetën 52- vjeçari- policia jep detajet e para…

Nje aksident i rende me pasoje humbjen e jetës së një këmbësori ka ndodhur kete mengjes në aksin rrugor Tiranë – Durrës. Nje makine tip Toyota, me drejtues F.H., 47 vjeç, ka aksidentuar me pasoja fatale shtetasin e identifikuar me iniciale G.H., 52 vjeç. “Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”- njofton policia.


Informacion paraprak

Më datë 14.09.2019, në orët e para të mëngjesit, në Sukth, Durrës, në aksin rrugor Tiranë – Durrës mjeti tip Toyata, me drejtues F.H., 47 vjeç, ka aksidentuar me pasoje v.dekjen shtetasin këmbësorë G.H., 52 vjeç.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!