MINUTA E FUNDIT/ Makina përplas 75- vjeçarin, dërgohet në spital në gjendje të rëndë për jetën…

Një person ka mbetur i dëmtuar rëndë në një aksident rrugor të ndodhur rreth mesditës në Pogradec. Lajmi bëhet i ditur nga policia përmes deklaratës për mediat.

Njoftimi i policisë

Në orën 11.45, jemi njoftuar se në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Çërravë, mjeti tip ‘Audi’ me drejtues shtetasin F.M, ka aksidentuar shtetasin Nj.H., rreth 75 vjeç, këmbësor në rrugë, i cili u dërgua në Spitalin e Pogradecit, aktualisht në gjendje të rëndë shëndetësore”.

Drejtuesi i mjetit, u shoqërua në Komisariat për veprimet të mëtejshme proceduriale, shtuan të njëjtat burime, ndërsa, po punohet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Kryeministri Rama publikon foton dhe ka një mesazh: Të gjithë ata që përqeshin…

Kryeministri...

VETTINGU NË POLITIKË/ PD dhe LSI i bashkohen PS- së në Këshillin e Rregullores së Kuvendit…

Opozita...

MINUTA E FUNDIT/ Ka kërkuar azil politik në Hungari, por gjykata në Shkup jep vendim të papritur për ish- kryeministrin…

Gjykata...

Close