MINUTA E FUNDIT/ Makina përplas 66 vjeçarin që lëvizte me biçikletë dhe zhduket, i moshuari ndërron jetë në spital…

Një aksident, me pasojë humbjen e jetës së një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:55, në aksin rrugor Seman – Fier, ku 66-vjeçari me inicialet R.K., po lëvizte me biçikletë, kur është goditur nga një automjet ende i paidentifikuar, i cili u largua nga vendngjarja. Ai është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka arritur t’i mbijetojë lëndimeve të marra.

Njoftimi i plotë i policisë:

Sot rreth orës 20:55, në aksin rrugor Seman – Fier, një mjet i pa identifikuar duke lëvizur në rrugë ka aksidentuar shtetasin R.K, 66 vjeç, banues në Dermënas, i cili po lëvizte me biçikletë.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi R.K i cili ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e mjetit që është larguar, dokumentimin ligjor dhe sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

FOTO/ Shpëton mrekullisht 33 vjeçari- makina e të cilit ishte shenjestër e të shtënave…(emri)

Ka...

VIDEO/ Partizani shpallen kampion me dy gola të shkodranit Çinari, Tiranës i hyjnë dridhjet e rënies nga Superliga

Partizani...

VIDEO LIVE/ “Mos i kalo caqet, do lutesh të kesh fatin e Nikola Gruevskit…”, Lulzim Basha mesazh të qartë kryeministrit Rama…

Kreu...

Close