MINUTA E FUNDIT – Makina e përplas në aksin Lezhë- Shkodër, ndërron jetë në vend qytetari që lëvizte me biçikletë…

Një aksident me pasoje humbjen e jetës së nje personi ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Shkodër- Lezhë. Sipas te dhenave te para mesohet se një automjet ka përplasur duke i marrë jetën, një person qe udhetonte me biciklete.


Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Mabe dhe rreth orës 06:00 të këtij mëngjesi. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!