MINUTA E FUNDIT/ Makina del nga rruga, humb jetën drejtuesi 39 vjeçar i mjetit…

Nje aksident fatal i ka marre jeten nje 29 vjecari dhe ka lene te dëmtuar nje 42 vjecar. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 20:15, në vendin e quajtur “V.arrezat e Ardenicës” ku shtetasi A.V, 29 vjeç, banues në Kolonjë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, ka ndërruar jetë shtetasi A.V. dhe është dëmtuar pasagjeri, shtetasi D.K, 42 vjeç, banues në Kolonjë, i cili ndodhet në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkakut të daljes nga rruga.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal