MINUTA E FUNDIT – Makina del nga rruga dytësore, humb jetën menjëherë në vendngjarje 30 vjeçarja…

Një vajzë e re vetëm 30 vjeçare, ka humbur jetën sot paradite në një aksident fatal. Ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore Durrës-Tiranë. Sipas policisë, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën menjëherë.


Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania