MINUTA E FUNDIT/ Ja kur jepet vendimi për ish- ministrin e brendshëm Saimir Tahiri…

TGjykata e Kr.imeve te Renda eshte terhqur per te marre vendimin per ish-ministrin e Brendshem, Saimir Tahiri. Mesohet se vendimi do te behet publik rreth ores 16:00.


Nderkohe qe brenda ne sallen e gjyqit, ish-ministri mesohet se ka deklaruar: “Jam i pande.hur vetem sepse i kam shitur makinen vellait te dy trafikanteve, i cili nuk ka qene i denuar.”.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!