MINUTA E FUNDIT/ I mituri largohet nga banesa, familjarët e gjejnë të pajetë në një gropë uji

Nje ngjarje e rende raportohet nga Durresi. Familjaret gjejne te pajete femijen e tyre ne nje grope me uje. Ngjarja ka ndodhur ne Shena Vlash Durres dhe mesohet se i mituri ishte larguar nga shtepia pa dijenine e prinderve.

Ata teksa kane vene re mungesen e femijes kane nisur ta kerkojne. Por fatkeqesisht e kane gjetur te pajete ne nje grope uje. Per ngjarjen eshte njoftuar policia, ku po punon per sqarimin e rrethanave.

Loading...