MINUTA E FUNDIT/ I kërkoi raport intim studentes në këmbim të notës, pedagogu përfundon nga burgu në spital

Ka përfunduar në spital pedagogu Denis Himçi, i cili u denoncua nëpërmjet një video, ndërsa i kërkonte raport intim një studenteje, në këmbim të notës.


Mësohet se ai është dërguar në spital gjatë natës, pasi eshte ndjere keq ne paraburgim, si shkak i problemave me tensionin, ndërsa kanë qenë efektivët që e kanë shoqëruar në spital.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!