MINUTA E FUNDIT – Humb jetën ylli i basketbollit amerikan, helikopteri me të cilin udhëtonte ai dhe pesë të tjerë…

Ikona e basketbollit dhe sportit botëror Kobi Brajan ka humbur tragjikisht jetën ditën e sotme në Kaliforni.

Mediat amerikane shkruajnë se helikopteri me të cilin fluturonte ish-kampioni i Los Anxhelos Lejkërs është përplasur dhe ka marrë flakë. Të 5 personat në bord kanë humbur jetën.


 ABCOM ║ VODAFONE