MINUTA E FUNDIT/ Humb jetën një kalimtar 40 vjeçar, e përplas nga një makinë…

Një aksident me pasojë humbjen e jetës së një kalimtari ka ndodhur këtë mesditë në Durrës. Sipas informacioneve të para mësohet se një shtetas rreth 40 vjeç, ende i paidentifikuar, ka ndërruar pasi është përplasur nga një mjet. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të këtij qyteti, ndërsa policia po heton mbi shkaqet.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal