MINUTA E FUNDIT – Gjendet pajetë në brezin e rërës në bregdet i moshuari, policia jep detajet…

Nje person eshte gjetur pa shenja jete ne Durres. Policia ben me dije se shtetasi Xh.K., rreth 80 vjeç, banues në Durrës eshte gjetur ne pjesen e brezit reres, ne breg te detit. Sipas policise, nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.


Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 05:30, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, në rërë të breg detit, është gjetur pa shenja jete shtetasi Xh.K., rreth 80 vjeç, banues në Durrës. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhúnè.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania