MINUTA E FUNDIT – Gjendet pa shenja jete në breg të lumit një burrë rreth 50 vjeç, detajet e para…

Një burrë rreth 50-vjeç është gjetur i pajetë në breg të lumit Shkumbin, në fshatin Shushicë, Elbasan.

Elbasan/Informacion paraprak


Në fshatin Shushicë, Elbasan, në breg të lumit Shkumbin, është gjetur pa shenja jete një shtetas i gjinisë mashkull rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhúnè.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit.

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media