MINUTA E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në bregdet, dallgët e nxjerrin nga uji në breg…

Në mesditën e kësaj të premteje është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Vlorës. Raportohet se dallgët e detit kanë nxjerrë në breg trupin e pajetë në Zvërnec. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimin.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

SKANDALI/ Vetëm pas tre ditëve policia sekuestron provën e rëndësishme të grabitjes së Rinasit…(foto)

Vihet në pranga ish- polici, dyshohet si i përfshirë në grabitjen e 6.5 milion eurove në Rinas…

Stadiumi “Loro Boriçi” do të kalojë në administrimin e Bashkisë Shkodër, “dorëzohet” FSHF-ja dhe Duka…

Close