ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në bregdet, dallgët e nxjerrin nga uji në breg…

Në mesditën e kësaj të premteje është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Vlorës. Raportohet se dallgët e detit kanë nxjerrë në breg trupin e pajetë në Zvërnec. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimin.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.