MINUTA E FUNDIT/ Gjendet një person i pajetë në lumin Drin, dyshohet se është peshkatar (emri)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në mesditë në Lezhë, pasi një person është gjetur i pajetë.

Sipas informacioneve viktima është gjetur në lumin Drin i mbytur në afërsi të fshatit Ishull Lezhë. Po ashtu bëhet me dije se personi është identifikuar si Agim Zegaj, dhe dyshohet të jetë peshkatar.

Trupi i tij nuk është nxjerre ende nga uji, por mësohet se forcat e policisë janë në vendngjarje.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

Spiun i ish- Sigurimit, reagon Prokuroria e Përgjithshme: Hetim për deklaratën e prokurorit Sheshi, e ndryshme nga ajo e “Dosjeve”…

MINUTA E FUNDIT/ Tahiri ankimon zgjatjen e hetimeve nga prokuroria, kërkon dërgimin e çeshtjes në gjykatë…

Përplasi me makinë duke e hedhur në kanal të riun, ndalohet nga policia 24- vjeçari që iku nga vendngjarja…

Close