ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Gjendet në det trupi i pajetë i një gruaje të re, policia jep detajet…

Një trupi i pajetë është gjetur i pajetë në det në zonën e Durrësit.

Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit. Trupi i përket i një femre rreth 25-30 vjeçe.

Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku pritet të kryhen edhe procedurat për identifikimin e saj.

Nga të dhenat e para, nuk janë konsttuar shenja d.hune. Pol po punon për identifikim e viktimës.

PËR KOHËN E LIRË KANALI YNË VIDEO – SHKODRAWEB TV NË YOUTUBE…nëse ju pëlqen mund të abonoheni SUBSCRIBE!

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.