MINUTA E FUNDIT – Gjendet i pajetë në banesë një person, dyshimet e para të policisë janë se ai (emri)

Një burrë i moshuar është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij, në katin e 10-të të një pallati, në afërsi të Ndërmarrjes së Ujësjellësit, në Durrës.

Mësohet se viktima, i cili është identifikuar si Bajram Cani, dyshohet se kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë.


Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj.

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel