MINUTA E FUNDIT/ Gjendet i pajetë, i shtrirë përtokë një 34- vjeçar, policia jep detajet e para…

Gjendet i pajete nje i ri ne Vlore. Sipas te dhenave te para qe ben me dije policia, trupi i pajete eshte gjetur në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, pranë kupolës së avioneve. “Eshtë gjetur i shtrirë në tokë i pajetë shtetasi K.D., 34 vjeç”- njofton policia.

Sipas saj, nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja d.hune apo dëmtime të tjera dhe dyshohet se shkak i vd.ekjes mund te kete qene nje arrest kardiak.


INFORMACIONI PARAPRAK

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Kushtrimi” Vlorë, pranë kupolës së avionave është gjetur i shtrirë në tokë i pajetë shtetasi K.D., 34 vjeç. Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk vërehen shenja d.hune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet se vd.ekja mund ti ketë ardhur nga ndonjë arrest kardiak pasi ka patur probleme me zemrën.

 ABCOM ║ VODAFONE