MINUTA E FUNDIT/ Futet në det për tu larë por e “tradhëton” zemra, humb jetën 60 vjeçari…

Një 60-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Vlorë, pasi është m.bytur në det. Ngjarja ka ndodhur në Plazhin e Vjetër në Vlorë, ku paraprakisht dyshohet se 60-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e atakut kardiak. Në vendngjarje ka shkuar ambulanca, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal