MINUTA E FUNDIT/ Fadroma shtyp gruan, shënohet viktima e rradhës në minierat shqiptare (emri)

Loading...

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në zonën D të minierës së Bulqizës. Sipas të dhënave të para një grua është aksidentuar dhe ka humbur jetën.

Ajo është identifikuar si Shpresa Rami, 50 vjeçe. Mësohet se 50 vjeçarja u aksidentua teksa po mblidhte krom. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.