MINUTA E FUNDIT – E rëndë në Vau Dejës, zetori del nga rruga e permbyset, humb jetën 38 vjeçari

Vau i Dejës /Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në fshatin Rranxa, Vau i Dejës duke lëvizur me një mjet zetor, shtetasi E. Rr. 38 vjeç, banues në fshatin Rranza, Vau Dejës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë zetori është përmbysur, si pasojë, shtetasi E.Rr ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Shkodër.


Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.