MINUTA E FUNDIT – Digjet gjatë natës makina e një 35 vjeçari në Shkodër, ishte parkuar në oborrin e pallatit…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 02:50, në lagjen “Ahmet Haxhija”, Shkodër, ka rënë zjarrë në mjetin tip “Suzuki”, në pronësi të shtetasit G. S. 35 vjeç.


Automjeti ka qenë i parkuar në oborrin e pallatit dhe si pasojë e zjarrit automjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.