MINUTA E FUNDIT – Deti shqiptar merr edhe një tjetër jetë, humb jetën një dymbëdhjetëvjeçar…

Një ngjarje e rëndë është verifikuar para pak minutave në Tale të Lezhës. Sipas informacioneve zyrtare të policisë, një dymbëdhjetëvjeçar është ka humbur jetën në det në Tale të Lezhës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur ditën e sotme dhe 12- vjeçari ishte nga Borizana e Fushë- Krujës.


NJOFTIMI NGA POLICIA

Lezhë/Informacion paraprak

Më datë 26.07.2020, në Tale , Lezhë është mbý tur në det i mit úri 12 vjeç , banues në fshatin Borizanë, Fushë Krujë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

ShkodraWeb Channel