MINUTA E FUNDIT/ Deti merr një tjetër jetë, 76- vjeçari nga Shkodra humb jetën në Tale të Lezhës…

Nje tjeter pushues ka humbur jeten ne det. Ngjarja ka ndodhur ne plazhin e Tales, ne Lezhe dhe sipas te dhenave te para te policise mesohet se v.iktime ka mbetur nje 76 vjecar. “Në Tale, Lezhë është mbytur në det shtetasi D.F., 76 vjeç, banues në Shkodër”-njofton policia. Informacion paraprak: Më datë 09.07.2019, në Tale,Lezhë është mbytur në det shtetasi D.F., 76 vjeç, banues në Shkodër. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.