ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Çfarë po ndodh në SHBA, raportohet një tjetër ngjarje e rëndë në Ohio- 7 persona raportohet…

Çfarë po ndodh orët e fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës? Orët e ankthit për sigurinë publike nuk kanë fund në SHBA, ku të tjera të shtëna janë regjistruar mëngjesin e sotëm në në Dejton, Ohio. Ngjarja  ka ndodhur në qendër të Dejton, ku paraprakisht dyshohet për shtatë persona që kanë humbur jetën.

Ngjarja e rëndë vjen vetëm disa orë pas asaj të Teksasit, ku për pasojë humbën jetën 20 persona dhe u p.lagosën 25 të tjerë.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.