ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Bie në kontakt me korrentin, humb jetën elektricisti 35 vjeçar…

Nje ngjarje e rende ka ndodhur rreth orës 12:50, në Rrashbull, Durrës, ku ka humbur jeten ne i ri.

Shtetasi K.Xh., 35 vjeç, banues në Durrës, elektriçist, duke riparuar një difekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë elektike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.