VIDEO/ Alvin mbërrin në Itali, përqafon pas 5 vitesh dy motrat më të mëdha…

Kthehet ne shtepi Alvin Berisha. Vogelushi 11- vjecar qe u rrembye nga e ema në dhjetor 20014 dhe iu bashkuan IS.IS ne Siri ka mberritur ne Rome. Mediat italiane shkruajne se Alvin u transferua me një fluturim të planifikuar Alitalia (AZ 827) menjëherë pas 07:00 në aeroportin e Romës, Fiumicino nga Beiruti.

Ai eshte pritur nga babai i tij, Afrimi me te cilin, sic shkrujane mediat italiane kane qene edhe dy motrat e tij me te medha.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal