NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Alvin mbërrin në Itali, përqafon pas 5 vitesh dy motrat më të mëdha…

Kthehet ne shtepi Alvin Berisha. Vogelushi 11- vjecar qe u rrembye nga e ema në dhjetor 20014 dhe iu bashkuan IS.IS ne Siri ka mberritur ne Rome. Mediat italiane shkruajne se Alvin u transferua me një fluturim të planifikuar Alitalia (AZ 827) menjëherë pas 07:00 në aeroportin e Romës, Fiumicino nga Beiruti.

Ai eshte pritur nga babai i tij, Afrimi me te cilin, sic shkrujane mediat italiane kane qene edhe dy motrat e tij me te medha.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!