MINUTA E FUNDIT – Aksident i rëndë në aksin Lezhë- Shengjin, përfundojnë në spital 4 persona…

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë lagjes Xhenjo. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se janë përplasur dy automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur dhe raportohet per 4 persona të plagosur te cilët jane dërguar për ndihmë mjekësore në spital.


Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar drejt vendngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.