ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ 38 vjeçari gjendet i pajetë në makinën e tij, dyshimet e para të policisë janë se ai…

Një 38-vjeçar është gjetur pa shenja jeta në makinë ditën e sotme në kryeqytet. Sipas policisë, trupi është gjetur rreth orës 16:00, në rrugën “Mustafa Matohiti”, në automjetin e ndezur tip “BMË”, ndërsa i përket 38-vjeçarit me iniciate R.B.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në automjetin e ndezur tip “BMW”, shtetasi R. B.,38 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja d.hune, apo dëmtime të tjera.

Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.