MINUTA E FUNDIT/ 18- vjeçari me motor përplas të moshuarin, 80- vjeçari ndërron jetë në spital…

Nje tjeter aksident, kete radhe me pasoje fatale, ka ndodhur sot ne Durres. Nie djale i ri, vetem 18 vjec, duke udhetuar me motociklete ka perplasur nje kembesor 80 vjecar, i cili ka nëdrruar jetë në spital. Nën kujdesin e mjekëve është edhe 18- vjeçari që drejtonte motorin. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e dinamikës së ngjarjes së rëndë.

Informacion Paraprak

Më datë 08.03.2019, në aksin rrugor Sukth -Kullë, shtetasi B.T., 18 vjeç , duke drejtuar motoçikletën e tij, është përplasur me shtetasin këmbësor H.P., 80 vjeç , banues në Sukth.

Për pasojë janë aksidentuar dhe ndodhen në Spital drejtuesi i motoçikletës, pasagjeri i tij shtetasi V.L., 18 vjeç si dhe shtetasi këmbësor H.P., i cili ka ndërruar jetë në Spital.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

ANALIZA/ Lulzim Basha në mes “shembjes së sistemit” dhe “Republikës së Re”…

Kryetari...

INTERVISTA/ 19- vjeçari në gjurmët e të atit, Glauk Olldashi pasion për politikën: I zhgënjyer me veprimin e Rudina Hajdarit për mandatin…

Glauk...

FOTO/ Aksident në Beltojë, përplasen dy makina- policia në vendngjarje…

Një...

Close