Mesida Doda ka nostalgji per te ndjerin Sokol Olldashi

Vetem pak ore pasi eshte njohur fituesi i gares per kryetar ne PD, ka reaguar Mesila Doda, deputete. Ajo ka sjelle ne vemendje Sokol Olldashin, i cili ne 2013 kandidoi dhe u mund po perseri perballe Bashes.
Shkruan ne Facebook Mesila Doda, deputet e PDIU ne Kuvend:
TEATRI I HIJEVE
Sokol Olldashi (in memoriam)
Rolet u ndanë keq në Skenën e Madhe
Që në fillim.Më pasGjithçka kish marrë fundE s’mund të çbëhej.RegjisoriKëtë e kuptoi i funditNdaj kur sipari u ngritIkuDuke thënë se do të kthehejPas Shfaqjes.