NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Mesfushori Arlind Kalaja i Vllaznisë drejt nënshkrimit me një ekipi tjetër të Superliges

Arlind Kalaja mund të quhet lojtar i Kukësit. Mösohet se mesfushori shkodran që mbylli sezonin me Vllaznine është takuar me presidentin e Kukësit, Safet Gjici dhe në parim ka arritur marrëveshjen.

Tashmë mbetet vetëm firma në kontratë dhe Kalaja të zyrtarizohet si lojtar i Kukësit për sezonin e ardhshëm.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të riprodhohen/rishpërndahen lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media