“Më mirë lapsuset e mia se sa t’i gënjej demokratët…”, Rudina Hajdari Reagon për “Do vijojmë të përçajmë Shqipërinë”…

Deputetja demokrate, Rudina Hajdari ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me situatën politike në vend, ndërsa një përgjigje ka edhe për lapsusin e saj në seancën plenare të së hënës.


Kam kaluar 17 vite në Amerikë dhe ky është fakt. Po më mirë lapsuset e mia se sa t’i gënjej demokratët çdo ditë duke ju thënë që mos të kalojnë në eufori se 85% e shqiptarëve thonë “Rama ik” & “Basha & Kryemadhi hajde”. Ndërkohë i kanë lënë pa punë e pa bukë për hesapet e tyre.” shkruan Hajdari.

MUND TË LEXONI EDHE:  VIDEO/ “Do të vazhdojmë të përçajmë të gjithë Shqipërinë…”, gafa e Rudina Hajdarit që po bën “xhiron e rrjetit”

Denonco! Raporto! Shkruaj Ti për veten tënde! Nëse të bëhet padrejtësi, je i pranishëm në vendngjarje, dërgo foto, video, tekst në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media ose me WhatsApp, Viber në numrin +355 67 30 20 70 duke garantuar anonimat të plotë tuajin! ShkodraWeb Media ju dëgjon, ju jep Zë!
loading...