Marina dhe Getoari kane vendosur te martohen…shpejt dhe…

Pas 2 vitesh lidhje, propozimeve , dhe dedikimeve nga më të ndjerat, të gjithë prisnin me kureshtje dasmës e Marinës dhe Getoarit.
Edhe pse prej kohësh, u mësua se shumë shpejt çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre, datat dhe detaje të tjera si këto ishin ende në kuadrin e thashethemeve.
 Por së fundmi, burime për “Prive” pohojnë se shtatori është pikërisht muaji që moderatorja dhe reperi kanë zgjedhur të martohen.  Data e saktë ende nuk dihet, por mësohet se dasma do të zhvillohet në Prishtinë, pikërisht në vendlindjen e Getoarit.

Duket se çifti ka zgjedhur që gjithçka të bëhet sipas traditave shqiptare, ku dhëndri “e merr nusen” ditën e dielë. Të ftuarit dhe vendi ku do të bëhet dasma mbeten ende surprizë por duke qenë se gjithçka do të jetë sipas zakoneve, me siguri numri i tyre do të jetë i madh.