Mandati i Leskaj, presidenti Meta: Të qëndrojë në krye të KLSH deri në…

Presidenti Ilir Meta kerkon qe Bujar Leskaj te qendroje ne krye te KLSH-se deri ne zgjedhjen e kryetarit te ri.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal