ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Makina përplaset me motorin humb jetën 34- vjeçari dhe gruaja që udhëtonte me të…

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e rëndë në aksin rrugor Maqellarë-Peshkopi. Raportohet se një automjet është përplasur me një motor, ku si pasojë nga përplasja ka humbur jetën drejtuesi i motorit, një shtetas 34 vjeç si dhe gruaja që udhtëtonte me të. Identitetet e personave ende nuk janë bërë të ditur, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.