Makina përplaset me motorin humb jetën 34- vjeçari dhe gruaja që udhëtonte me të…

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e rëndë në aksin rrugor Maqellarë-Peshkopi. Raportohet se një automjet është përplasur me një motor, ku si pasojë nga përplasja ka humbur jetën drejtuesi i motorit, një shtetas 34 vjeç si dhe gruaja që udhtëtonte me të. Identitetet e personave ende nuk janë bërë të ditur, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

“Largimi i Ramës një emergjencë kombëtare”, Lulzim Basha përcjell porositë për protestën e 16 marsit…

Kreu...

Vihen në pranga dy persona në Shkodër, kontrolli i mjetit nga policia u gjen dy doza “mall”…

Një...

OPINION/ Haram apo harem…?

Sipas...

Close