Lulzim Basha provokon Edi Ramen: Ndaje mendjen, o me bandat, o me drejtesine

Shkruan ne Facebook kryetari i PD-se Lulzim Basha: “Edi Rama duhet të ndajë mendjen, nuk mund të jetë edhe me bandat edhe me drejtësinë. Nuk mund të jetë edhe mbrojtësi dhe përfituesi i bandës së Elbasanit, bandave të Durrësit, bandave të Vlorës, bandave të Shkodrës dhe të Lezhes, dhe nga ana tjetër të na dalë si kampioni i drejtësisë. Të dyja nuk rrinë në një vend. O me bandat, o me drejtësinë.” /ShkodraWeb/