“Lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi…!”, pas reagimit të Ramës për Valdrin Pjetrin reagon PD-ja

Pas deklaratës se Edi Rames per Valdrin Pjetrin, ndersa tha se deri sa drejtesia te sqaroje akuzat e hedhura ndaj tij, rruget me PS jane te ndara, ka reaguar PD. Permes Sekretari te Pergjithshem, Gazmend Bardhi, PD shprehet se “Edi Rama është damkosur si kryeministri që promovoi k.rimin në parlament, qeveri dhe bashki”.

Heshti për 11 ditë dhe tani po përsërit filmin që kemi parë me Elvis Roshin, me Arben Ndokën, me Mark Frrokun, me Armando Prengën, me Artur Bushin, me shume edirama k.riminelë të veshur me pushtet.

Valdrin Pjetrin e emëroi Edi Rama, nuk u bë vetë as drejtor hipoteke, as prefekt, as kandidat për Kryetar Bashkie. Lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi!

Edi Rama është damkosur si kryeministri që promovoi k.rimin në parlament, qeveri dhe bashki”, shprehet Bardhi.

MUND TË LEXONI EDHE: “Deri kur e vërteta të dalë, Valdrin Pjetri dhe PS i kanë rrugët e ndara plotësisht…”, Rama “lëshon” kandidatin e tij…

 

loading...