NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

LISTA/ Trajneri i Kombëtares Reja shpall listën e futbollistëve të thirrur për ndeshjet e Europianit…

Trajneri i Kombëtares shiptare, Edi Reja ka publikur ditën e sotme listën me lojtarët e grumbulluar për dy ndeshjet e tetorit me Turqinë dhe Moldavinë.

Risitë në në këtë listë, janë talenti i Tuentes,Lindon Selahi, dhe Taultant Seferi, i cili aktivizohet tek Jang Bojs. Ashtu siç kishte paralajmëruar “Panorama Sport”, kapiteni Mavraj ka mbetur jashtë, ndërsa rikthimi në formë te Malaga në Spanjë nuk i ka mjaftuar bomberit Armando Sadiku për të bindur Rejën që ta grumbullojë. Gjithashtu të gatshëm kanë përfunduar Xhaka, Uzuni dhe Kaçe. Si kurrë më parë, janë grumbulluar plotë 4 portierë.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të riprodhohen/rishpërndahen lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media