Lidhja me Arbër Çepanin? Vjen reagimi i parë nga ish-Missi shqiptar

Përflitet se mes tyre ka lindur një raport më shumë se miqësor, madje edhe publikisht me komentet ne rrjetet sociale ngrenë dyshime.
Arbër Çepani, tashmë tetë vite nga fitorja e “reality show-t”, sapo ka festuar 30- vjetorin, ndërkohë që i ka dhënë fund lidhjes disavjeçare me partneren. Por, një foto në Instagram, ku ai ekspozon modelin e ri zero të flokëve, ka zbuluar një tjetër marrëdhënie të tij, atë me miss-in 10 vite më të re, vajza që njihet për ekstravagancat në mënyrën e të menduarit.
Fjala është për 20- vjeçaren Kleoniki Delijorgji, e përzgjedhura e vitit 2012 si “Miss Shqipëria” dhe “Miss Globe”. Poshtë fotos në fjalë të Arbrit, Niki ka bërë dhe një koment, ndërsa shpreh hapur publikisht pasionin për Çepanin kur thotë: “Gjithmonë do të jem e çmendur për ty, shpirt!”.
Por me një postim në Instastory Niki i ka hedhur të gjithë zërat poshtë, duke pohuar se me Arbrin ka vetëm një raport shumë të mirë shoqëror.

Ajo shkruan :’Na falni që kemi pak humor, mesa kam kuptuar në shqipëri nuk ekziston kjo gjë. ’Jam e adoptuar’ ishte një shaka që kuptohet me 2 fije mend. Dhe që Arbri është i dashuri im kuptohet që sështë me 2 fije mend. Nëse kishte diçka mes meje dhe Arbrit nuk do ta mernit vesh.’
/panorama/