ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Largimi nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat, flet Rudina Hajdari: Ju siguroj se unë jam në krye…

Pak orë pasi deputeti Korab Lita njoftoi largimin e Rudina Hajdarit nga drejtimi i Grupit Parlamentar Demokrat, ka reaguar vajza e Azemit me një postim në Facebook.

“Ju sigurojë se unë jam në krye të grupit Demokrat që ndërkohë po zgjerohet dhe forcohet edhe më shumë. Vendosmëria jonë për të çuar deri në fund reformimin e sistemit është detyrim ndaj çdo demokrati dhe opozitari që kërkon ndryshimin në Shqipëri. Shihemi te enjten!”, shkruan Hajdari.

Diçka po ndodh në këtë pjesë të “opozitës së re” dhe sipas gjasave, sot është vetëm fillimi i zhvillimeve të reja.

MUND TË LEXONI EDHE:  Çfarë po ndodh brenda “opozitës së re”, Rudina Hajdari nuk është më kryetare e Grupit Parlamentar Demokrat…

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.