Lajmi i fundit/ Vllaznia nis stervitjen pa pranine e mediave (foto)

Vllaznia sapo ka nisur stervitjen zyrtare per sezonin e ri. Stafi teknik i drejtuar nga Armando Cungu, ka preferuar qe punen ta nise pa zhurme. Nuk i eshte bere ftese asnje medias te jete e pranishem ne stervitjen e pare. Nga ana tjeter, ekipi nuk eshte kompletuar akoma dhe nuk jane percaktuar as objektivat e sezonit. Ne stervitje eshte blerja me e re Edon Hasani si dhe nje shqiptar nga zvicra Alban Ramadani dhe nje boshnjak.