NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

LAJMI I FUNDIT/ U përplas nga makina, humbet jetën në spital 65- vjeçari…

Policia e Shtetit informon se: “Rreth orës 13:10, në fshatin Mërtish, Divjakë, një mjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin Sh.T, 65 vjeç, banues në Mërtish, Lushnje.

Drejtuesi i mjetit pasi ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendngjarja”, njoftoi Policia. 65-vjeccari u dërgua në Spitalin e Lushnjes në gjendje të rëndë shëndetësore, e më pas ndërroi jetë.


Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe kapjen e autorit, njoftoi Policia.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!