LAJMI I FUNDIT/ U përplas nga makina, humbet jetën në spital 65- vjeçari…

Policia e Shtetit informon se: “Rreth orës 13:10, në fshatin Mërtish, Divjakë, një mjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin Sh.T, 65 vjeç, banues në Mërtish, Lushnje.

Drejtuesi i mjetit pasi ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendngjarja”, njoftoi Policia. 65-vjeccari u dërgua në Spitalin e Lushnjes në gjendje të rëndë shëndetësore, e më pas ndërroi jetë.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe kapjen e autorit, njoftoi Policia.

Loading...

Lini një Përgjigje

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

EMRI/ Humb jetën i riu shqiptar në Greqi, heroizmi kthehet në tragjedi (foto)

Një...

Arrestohet një 24- vjeçare bashkë me shoferin e një mjeti, iu gjetën 104 kg drogë nga policia greke

Policia...

Paralajmërimi i Kryemadhit për Ramën: Mua më ke në radhë të parë, mjafton 100 vetë t’ju zbythin…

Kryetarja...

Close