POLITIKA

“Do të jemi në protestën e 7 korrikut!”, Kryemadhi bashkohet me Berishën dhe e konfirmon pjesëmarrjen e LSI- së

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, është bashkuar me kreun e PD, Sali Berisha, duke konfirmuar pjesëmarrjen në protestën e 7 korrikut. Ajo deklaroi se çdo qytetar dhe aq më shumë…

MAG & VIP

“Vështirësitë që kalojmë na bëjnë me s#xy”, Rudina Dembacaj motivon gratë e divorcuara: Merr një shokë këtë herë

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj disa kohë më parë është martuar me Mark Frrokun, pas disa viteve së bashku. Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Alex,…

LAJME ME VIDEO

SPORT

“T’ du Vllazni”, e konfirmon vetë lojtari, Herald Marku: Rikthehem në shtëpi…

Herald Marku rikthehet ne shtepi. Ndonese lajmi ende nuk eshte konfirmuar nga klubi Vllaznia, ka qene vete lojtari qe permes nje postimi ne rrjetet sociale, e ka bere te ditur…

Herald Marku e mbyll zyrtarisht me Partizanin, pritet prezantimi zyrtar në Shkodër pasditen e sotme…

Herald Marku nuk do të jetë më një futbollist i Partizanit, me lajmin që përflitej prej ditësh dhe është zyrtarizuar vetëm së fundmi nga vetë klubi. Me anë të një…

Auron Milotit i besohet pozicioni i rëndësishëm tek Vllaznia, ai do të jetë zëvendësuesi i Matko Djarmat…

Auron Miloti është emëruar drejtori i ri teknik i Vllaznisë. Shkodrani do të jetë kështu zëvendësuesi i Matko Djarmatit, i larguar në fund të sezonit. 47-vjeçari do të mbajë këtë…

Merr rrugën për Shkodër, Herald Marku ‘braktis’ kampingun e Partizanit…

Herald Marku ka lënë fazën përgatitore me Partizanin dhe pritet të kthehet në Shkodër. Mesfushori ka takuar dje gjithë shokët e skuadrës së kuqe për të ardhur në Shqipëri. Futbollisti…