POLITIKA

“I bëj thirrje deputetëve të bashkohen me PD”, Berisha: Basha peng i Ramës me dosjen ruse, nuk do të tolerojmë asnjë…

Kreu i PD Sali Berisha në një bashkëbisedim online me qytetarët, ka folur në lidhje me situatën brenda PD. Ai tha se deputetët e grupit parlamentar janë të ftuar ti…

MAG & VIP

“I dukej diçka e tmerrshme, motra ishte…”, Rudina rrëfen si e pritën familjarët e saj lidhjen me Markun: Mami nuk më ka folur me gojë

Por Rudina nuk u ndikua aspak nga komentet negative dhe aktorja vazhdon të tregojë hapur dashurinë e madhe që ka për partnerin e saj teksa nuk ia ‘përton’ as t’ju…

LAJME ME VIDEO

SPORT

Boksieri shkodran mund Muhamed Ali në Gjermani, Nelson Hysa e mposht me knock out në raundin e 4- ët

Nelson Hysa ka arritur të fitojë me Knock Out në mes të Gjermanisë kundër Muhamed Ali Durmaz. Boksieri shkodran e ka rrëzuar në tokë kundërshtarin në raundin e 4- ët,…

VIDEO – Dy gabime foshnjarake të mbrojtësve vulosin humbjen e Shqipërisë në Izrael, Uzuni dhuron supergol

Izraeli na mposht përsëri. Kombëtarja e Edi Rejës bëri shumë pak në transfertën e Tel Aviv-it, sfidë të cilën e humbi 2-1. Lojë aspak pozitive dhe lamtumirë vendi i parë…

Nelson Hysa kërkon fitoren në Gjermani, sfidon Muhamed Ali, ja ku mund ta ndiqni ndeshjen “live”…

Nelson Hysa po vazhdon të shkëlqejë në boksin profesionist. Pak kohë, pasi arriti që të fitonte në Durrës kundër Pasalic, tani shkodrani kërkon një tjetër sukses. Këtë herë boksieri ynë…

VIDEO – Vllaznia vazhdon të ëndërrojë grupet e Ligës së Kampionëve, ka optimizëm pas barazimit në ndeshjen e parë

Ekipi ukrainas i Vorskla Kharkiv dhe Vllaznia janë ndarë në barazim 1-1 në ndeshjen e parë të raundit të 1/32 të finaleve të UEFA Women Champions League. Një ndeshje, e…