POLITIKA

VIDEO – “Zgjohu shqiptar, mos thuaj ç’më duhet mua”, protesta e 7 korrikut, PD publikon spotin zyrtar…

Partia Demokratike ka publikuar spotin zyrtar që fton qytetarët rë marrin pjesë në protestën e 7 Korrikut kundër rritjes së çmimeve. Në spot tregohet si reagojnë qytetarët me indiferencë përballë…

MAG & VIP

“Vështirësitë që kalojmë na bëjnë me s#xy”, Rudina Dembacaj motivon gratë e divorcuara: Merr një shokë këtë herë

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj disa kohë më parë është martuar me Mark Frrokun, pas disa viteve së bashku. Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Alex,…

LAJME ME VIDEO

SPORT

Mbyllet telenovela “Latifi”, sulmuesi i bashkohet Vllaznisë në kampingun stërvitor në Austri…

Shume zhurme rreth tij, por ne fund te gjitha dilemat kane marre fund diten e sotme. Liridon Latifi ka mberritur ne kampingun e Vllaznise ne Austri dhe eshte bashkuar me…

Erkand Qerimaj nuk i ndahet medaljeve, “rrëmben” të argjendtën në Lojrat Mesdhetare “Oran 2022″…

Shqipëria ka fituar një tjetër medalje në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”. Suksesi këtë herë vjen nga peshëngritja, me Erkand Qerimajn që ka marrë medaljen e argjendit në stilin e shkëputjes…

Luiza Gega e pandalshme, medalje ari dhe rekond kombëtar në Lojrat Mesdhetare “Oran 2022″…

Ashtu sikurse pritej, gara e 3000 metrave me pengesa në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022” nuk dhuroi asnjë surprizë. Luiza Gega i dhuroi medaljen e artë Shqipërisë në një garë të…

Përballja e Conference League, zbulohet arbitri që do të vendosë “drejtësi” në Vllaznia- Universitatea Kraiova

Vllaznia do të përballet më datë 21 korrik në orën 21:00 në stadiumin “Loro Boriçi” ndaj Universitatea Kraiovës në ndeshjen e parë të turit të dytë të Ligës së Konferencës.…