POLITIKA

VIDEO – “Qendresa Qytetare” e akuzoi se shkeli Kodin Zgjedhor në fushatën e 6 mars 2022, Majlinda Angoni mohon akuzat në KQZ

Në mbledhjen e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve këtë të martë u shqyrtua denoncimi i Organizatës “Qendresa Qytetare”, ndaj ish-kandidates për bashkinë e Shkodrës, Majlinda Angoni, dhe kreut të Agjencisë Kombëtare…

MAG & VIP

“Vështirësitë që kalojmë na bëjnë me s#xy”, Rudina Dembacaj motivon gratë e divorcuara: Merr një shokë këtë herë

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj disa kohë më parë është martuar me Mark Frrokun, pas disa viteve së bashku. Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Alex,…

LAJME ME VIDEO

SPORT

Herald Marku e mbyll zyrtarisht me Partizanin, pritet prezantimi zyrtar në Shkodër pasditen e sotme…

Herald Marku nuk do të jetë më një futbollist i Partizanit, me lajmin që përflitej prej ditësh dhe është zyrtarizuar vetëm së fundmi nga vetë klubi. Me anë të një…

Auron Milotit i besohet pozicioni i rëndësishëm tek Vllaznia, ai do të jetë zëvendësuesi i Matko Djarmat…

Auron Miloti është emëruar drejtori i ri teknik i Vllaznisë. Shkodrani do të jetë kështu zëvendësuesi i Matko Djarmatit, i larguar në fund të sezonit. 47-vjeçari do të mbajë këtë…

Merr rrugën për Shkodër, Herald Marku ‘braktis’ kampingun e Partizanit…

Herald Marku ka lënë fazën përgatitore me Partizanin dhe pritet të kthehet në Shkodër. Mesfushori ka takuar dje gjithë shokët e skuadrës së kuqe për të ardhur në Shqipëri. Futbollisti…

“Incidenti më i vogël, një shishe uji në fushë, humbet ndeshjen”, UEFA paralajmëron Vllazninë për ndeshjen me Universitatea Craiova

Përshëndetje të gjithë tifozëve, supertifozëve dhe pseudotifozëve. Dua të ndaj me ju një njoftim jo shumë të mirë por që mund të bëhet burim frymëzimi për një fitore spektakolare të…