NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

LAJM I MIRË – 80 vjeçarja fiton betejën me virusin, del negative pas trajtimit në spital…

Një e moshuar 80 vjeçare e ka fituar betejen me virusin. Lajmin e mire e ka ndare ne rrjetet sociale kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetsisë Manastirliu, përmes një postimi në Facebook. Ministrja ka theksuar se nënë Haxhireja nga Durrësi ka dalë negative në testin e kryer pasi qëndroi për trajtim në spital.

Postimi i Manastirliut


LAJM I MIRË??

Shërohet Nënë Haxhireja?, 80 vjeç, nga Durrësi. Faleminderit ekipit të mjekëve dhe infermierëve në Spitalin Infektiv #QSUT në luftë me ?Co vid19?

 

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!