DETAJET/ Kush është 78 vjeçari që humbi jetën në detin shqiptar, u ndje keq dhe rrugës për në spital…

Një person ka humbur jetën në plazhin e Shëngjinit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në zonë e njohur si qendra e plazhit. Mësohet se personi është Besnik Marlika rreth 78 vjeç nga qyteti i Krujës. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të dalë me një informacion zyrtar.

Lezhë / Informacion paraprak


Në Shëngjin, shtetasi B.M. 78 vjeç, banues në Krujë, dyshohet që pasi ka hyrë në det për tu larë, është ndjerë keq nga ana shëndetësore dhe rrugës për në spital kur po transportohej me ambulancë, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor në vendngjarje, vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

 

 ABCOM ║ VODAFONE