VIDEO/ “Ku je më e mira në botë, ku je…”, kryeministri Rama flet për ish- ministren e tij që e largoi nga qeveria dhe sot e përqafon…

Teksa ka shkuar paraditen e sotme per vizite ne Qendren Operacionale te Emergjencave Lezhë, ne shoqerine e ministrit te Brendshem, Sander Lleshaj, kryeministri Rama nuk i ka kursyer koplimentet per ish-ministren e Arsimit, Lindita Nikolla. Sapo ka hyre brenda qendres, Rama ka pare ne distance Nikollen dhe i eshte drejtuar me keto fjale:

“Ku je me e mira ne bote, ku je”, tha Rama


“A une, a?”,  i pergjigjet nje grua qe ishte aty ne krah me Nikollen.

“Ajo, mor ajo, prit njehere se ka radhe”, tha Rama, duke iu afruar Nikolles me te cilen me pas edhe perqafohet.

“Dite-nate, dite-nate, dite-nate, as i ndihet zeri, as i del emri, i ben te gjitha per…”,  tha Rama

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media